Menu Close

CM Çift Milli Beton Mikseri

CM Çift Milli Beton Mikseri

Ürün Açıklaması

Ürün çeşitli ticari beton karıştırma tesislerine ve yüksek hızlı demiryolu ve ekspresörlü karıştırma tesislerine uygulanabilir. Ana modeller 2.25, 3.0 ve 4.0’ı içermektedir.

Ürün Detayları

Karıştırma Mili

Burulma ve eğilme dayanımını optimize eden standart tasarımlı altıgen karışım şaftı ile donatılmıştır. Altıgen karıştırma şaftı, karıştırma kolunun konumunu ayarlamak, spiral düzen oluşturmak ve en iyi karıştırma etkisine ulaşmak için uygundur.

Konik Dişli Planet Şanzıman Redüktörü

İki dayanıklı ithal redüktör, mikser için özel olarak özelleştirilmiştir. Yapısı, uzun servis ömrüne ve %92 yüksek üstün verime sahip olmasını sağlar. Hızlı yükleme veya tam yük yeniden başlatmanın getirdiği tüm şoklar kolayca ve güvenli bir şekilde tamponlanabilir ve emilebilir.

Mil Sızdırmazı

Mil sızdırmazı, ithal edilen güvenilir aksiyal sızdırmazlığı benimser ve tüm sızdırmazlık parçalarının çıkarılması ve değiştirilmesi kolaydır. Günlük bakımda kötü çalışma koşulları için de uygundur.

Boşaltma Kapısı

Boşaltma cihazı, yay şeklinde, sızdırmazlık yapısında basit fakat önemli performans ve işlevlere sahip olarak tasarlanmıştır. Boşaltma kapısı, özellikle transmiksere teslim edilmek üzere uygun olan farklı aşamalarda açılabilir. Özel uygulamada, boşaltma hızını hızlandırmak için büyük ölçekli bir boşaltma kapısı kullanılabilir.

Karıştırma mili rulmanı

Yatak, özellikle mil sızdırmazından tamamen ayrı bir parça olarak tasarlanmıştır. Salmastra beklenmedik şekilde hasar görürse, yatak zarar görmez. Ek olarak, bu tasarım salmastraların bakımı ve değiştirilmesi için kolaydır.