Menu Close

MLX610-12 Helezon Konveyör

MLX610-12 Helezon Konveyör

Ürün Açıklaması

Yabancı müşteriler için tasarlanmış spiral açıklıklı konveyördür. 12 metrelik dış borunun çapı 610’dur. Yurtiçi ve yurtdışında nadir bulunan büyük bir spiral konveyördür. İç piyasada/pazarda ki boşluğu doldurur ve iç pazarda gelişmiş seviyeye ulaşır.

Herhangi bir standart perde çapına sahip spiral konveyör, müşteri taleplerine göre özelleştirilebilir ve taşıma kapasitesi ile ilgili farklı gereksinimleri karşılar. besleme girişi ve çıkışı müşteri taleplerine göre dizayn edilebilir.

Çok perdeli tasarım materyalin borunun içinde ekstrüzyonunu engeller.

Alüvyon ve toprak gibi çok yoğun materyallerin iletimininde kullanılır.

Temel Özellikleri

MLX610-12 helezon konveyör, özellikle yabancılara yönelik olarak tasarladığımız alüvyon ve toprakları taşımak için kullanılan büyük bir helezon konveyör müşteriler için ve en iyi üretim kapasitesinde ve teknolojide fabrikaya sahiptir. Bu helezon konveyör 610mm çapında ve 12m uzunluğundadır. Başarılı gelişimi iç pazardaki boşluğu dolduruyor. Firmamız her çeşit vidalı konveyörü üretme kapasitesine ve en iyi üretim kapasitesine sahiptir.

1. Müşterilerimizin farklı hacimlerdeki ihtiyaçlarına karşılamak için her boyutta helezon konveyörü müşterilerimizin taleplerine göre uyarlayabiliriz.

2. Giriş ve çıkış müşterinin ihtiyacına göre dizayn edilebilir.

3. Çok eğimli dizaynı sayesinde materyalin borunun içinde sıkışmasının, ezilmesinin önüne geçilir.

4. Alüvyon ve toprak gibi kalıplaşması/katılaşması zor olan materyalleri de iletmektedir.

5. Giriş ve çıkış müşterinin ihtiyacına göre dizayn edilebilir.