Menu Close

SMJ Aralıksız Harç Mikseri

SMJ Aralıksız Harç Mikseri

Ürün Açıklaması

SMJ aralıksız harç mikseri, duvarcılık, sıva, öğütme harcı, özel harç, kendinden tesviye harcı ve fayans yapıştırmalarında kullanılacak kuru harçlı harcı karıştırmaya uygundur. İnşaatın verimliliği, geleneksel yönteme kıyasla büyük ölçüde desteklenmektedir.

Besleme bölümündeki spiral kanat dış kenarda kaplanarak kalın manganez plakadan yapılmıştır ve iyi aşınma performansına sahiptir. Kanat, üst üste binme tasarımı ve hızlı karıştırma hızı ile 120 ° ‘lik bir açıyla dağıtılır. Kaplama, temas yüzeyinde kullanılır. İyi aşınma performansına sahiptir ve kullanım ömrü genel karıştırıcının iki katından fazladır.

Geri akış önleme cihazı kullanılır. Redüktör, besleme bölümü ve karıştırma bölümü menteşe ve sıkıştırma plakasını benimser, kolayca açılıp kapatılabilir ve temizlik ve bakım için uygundur.

Askı milli dış yatak kaidesi, harcın yatağın içine akmasını önleyebilir.

Bölünmüş montaj çeliği aşınmaya dayanıklı kanat, normal kanattan 3 kat daha fazla olan 1500 t servis ömrüne ve güvenilir performansa sahiptir. Aşınmış kanat değiştirilebilir ve kolayca sökülüp takılabilir ve bakımı yapılabilir.

Tüm makine makul yapısı, hızlı ve düzgün karıştırma, düşük enerji tüketimi, basit kullanım ve kolay bakım ile özellikli.

ÖZELLİKLERİ

1. Sürekli harç karıştırıcı agrega yerinde karıştırma için uygundur, geleneksel yoldan çok daha yüksek verimlilik ile duvar, sıva, zemin harcı, özel harç, kendinden tesviye harcı ve fayans macunu tatmin edebilir.

2. Aralıksız harç karıştırıcı materyali besleme oranını, su beslemesi ve materyallerin karıştırılmasına entegre eden aralıksız boşaltma mikseridir. Ana motor, dişli kutusu, besleme sistemi, karıştırma tamburu, su besleme sistemi, kontrol sistemi vb.

3. Makine, hızlı ve eşit karıştırma, düşük güç tüketimi, basit kullanım ve bakımı kolay kompakt dizayna sahiptir.

TEKNİK ÖZELLİKLER: