Menu Close

HAKKIMIZDA

ECSMT Makina Ekipmanları Sanayi ve Limited Şirketi; ağırlıklı olarak yüksek teknoloji ile birinci sınıf kalitedeki helezon konveyörlerinin, beton mikserlerinin ve yedek parça ekipmanlarının geliştirilmesi, üretilmesi, pazarlanması ve satış sonrası servisi ile ilgilenmektedir. Şirketimiz, toplamda 7194 metrekarelik alanda hizmet vermektedir.

Shandong Mix Machine Equipment Co, Ltd 2006 yılında kurulmuş olup, 300’den fazla personeli ile 240000 m2′lik bir alanı kaplamaktadır. Aynı zamanda Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası servis entegresi yüksek olan bir teknoloji kuruluşudur. İş kapsamı; mühendislik makine ve teçhizatı, beton mikseri ve teçhizatı, yeraltı inşaat teçhizatı, madencilik teçhizatı, inşaat atığı geri dönüşüm arıtma teçhizatı, çevre koruma teçhizatı ve aksesuarlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini kapsar. 2010 yılından bu yana güçlendirilmiş teknolojik yeniliklerimiz ve standart kalite yönetimimizle ISO 9001 Uluslararası Kalite Yönetim Sistemi ve CE sertifikasını geçtik.

Yıllık satış hacmi 50 milyon USD ulaştı, yıllık üretim kapasitesi ise 100 milyon USD ulaştı.

Türkiye, Rusya, ABD, Yeni Zelanda, Tayland’da şubelerimiz bulunmaktadır.

SDMIX, Üstün Hizmet, İtibar Önceliği. Şirket, müşterilerinin kişisel ihtiyaçlarını temel taahhüdü olarak almakta ve müşteri memnuniyetini artırmak ve marka etkisini yaygınlaştırmak için elinden geleni yapmaktadır. “Müşteri için Değer, Şirket için Fayda, Çalışanların Geleceği, Toplum için Refah” çalışma kavramında.