Menu Close

HAKKIMIZDA

ECSMT Makina Ekipmanları Sanayi ve Limited Şirketi; ağırlıklı olarak yüksek teknoloji ile birinci sınıf kalitedeki helezon konveyörlerinin, beton mikserlerinin ve yedek parça ekipmanlarının geliştirilmesi, üretilmesi, pazarlanması ve satış sonrası servisi ile ilgilenmektedir. Şirketimiz, toplamda 7194 metrekarelik alanda hizmet vermektedir. Bununla birlikte, ürün tasarımı, araştırma ve geliştirme, üretim ve işleme konularında sahip olduğu güçlü altyapısı ile tüm yıl boyunca makine ve yedek parça üretimi yapan profesyonel bir ekipten oluşmaktadır.

Shandong Mix Machine Equipment Co, Ltd 2006 yılında kurulmuş olup, 300’den fazla personeli ile 240000 m2′lik bir alanı kaplamaktadır. Aynı zamanda Ar-Ge, üretim, satış ve satış sonrası servis entegresi yüksek olan bir teknoloji kuruluşudur. İş kapsamı; mühendislik makine ve teçhizatı, beton mikseri ve teçhizatı, yeraltı inşaat teçhizatı, madencilik teçhizatı, inşaat atığı geri dönüşüm arıtma teçhizatı, çevre koruma teçhizatı ve aksesuarlarının satış ve satış sonrası hizmetlerini kapsar.

Mükemmel kalite ve birinci sınıf hizmet ile SDMIX uzun yıllardır iç pazar payında ilk üç sırada yer alıyor. Rusya, Vietnam, Tayland ve ABD’de şubeler kurduktan sonra 2018 yılında Türkiye’de ECSMT şubesini kurdu.

Şirketin ürünleri arasında helezon konveyör, çift yatay milli mikser, planet mikser ve her iş alanına uygun daha birçok mikser ve helezon çeşidi yer almaktadır. Bununla birlikte bütün ürünlerin yedek parçaları temin edilmekte olup servis hizmeti sağlanmaktadır. Şirketimiz, beton mikseri ve helezon üretiminde küresel bir lider olma çabasıyla “özverili sıkı çalışma, mükemmellik arayışı” ve “hizmet önceliği, dürüst operasyon” hizmet ilkelerine bağlı kalmaktadır.