Menu Close

KTSL Spiral Tip Beton Mikseri

KTSL SPİRAL TİP BETON MİKSERİ

Ürün Açıklaması

Ürün çeşitli ticari beton santralleri ve yüksek hızlı demiryolu ve ekspresörlü karıştırma tesislerine uygulanabilir. Ana modeller arasında KTSL3000 / 2000, KTSL3750 / 2500, KTSL4500 / 3000, KTSL5300 / 3500, KTSL6000 / 4000 ve KTSL6750 / 4500 bulunur.

Spiral kayış tipi beton mikseri, spiral kayış tipi çalkalama teknolojisini kullanır ve çalkalama kanadı, sert ve bol çalkalamayı ve daha kısa sürede homojen çalkalamayı gerçekleştiren bir sarmal kayış gibi düzenlenir. Karışım hızı% 20’nin üzerinde artar ve geleneksel şovel tip şeklindeki karıştırıcıya kıyasla% 10’dan fazla güç tasarrufu sağlar.

Redüksiyon dişlileri, rulman, sızdırmazlık elemanı ve V kayışı dahil ana parçalar ithal edilir, servis ömrünü uzatır, arıza oranını azaltır ve karıştırma işlemini daha güvenli ve daha güvenilir hale getirir.

Yenilikçi mil ucu sızdırmazı veya keçesi kullanılır ve daha güvenilirdir. Sızdırmazlık performansı, geleneksel sızdırmazlık performansının iki katından fazladır.

Yerli ve yabancı redüksiyon dişlileri müşteri taleplerine göre kullanılır.

ÖZELLİKLERİ:

1.Karıştırma kolları, karıştırma düzeneğinde güçlü ve yeterince karıştırma etkinliğine sahip, karıştırma süresi kısa,% 25’e kadar karıştırma verimliliğini artırabilir,% 10’a kadar güç tasarrufu sağlayabilir.

2. Redüktör, yatak, yağ keçesi, V kayış gibi kritik parçalar servis ömrünü uzatan ithal parçalardır; arıza oranını azaltır ve daha güvenilir kullanım sağlar.

3. İletim sistemi, salmastra grubu, boşaltma sistemi KTSA serimizle aynıdır, üretim ve bakım için uygundur.

4. Daha güvenilir performans ile yenilikçi tasarlanmış salmastra grubunu kullanın.

TEKNİK ÖZELLİKLER: